مطالعه در رابطه با مقاله ای ازسئوی کلاه سفید چه می‌باشد ؟

امروز درین مقاله خواهید آموخت که اِمیل ( Emil ) چه طور دستگاه لیزر تارنما خود را به سکو اول در نتایج موتور جستجوی گوگل آورده است . ( در این نوشته‌ی‌علمی مشاهده می کنید که او چه‌گونه از این رتبه برای گرفتن درآمدی ۱۰۰ هزار دلاری در هر ماه تبدیل کرد؟ ) اکنون این‌که Emil کیست را در میانه مطلب دستگاه لیزر متوجه خواهید شد . اما صبر نمایید , باز هم می باشد .

در این نوشته ی علمی به صورت گام به گام و با مطالعۀ موردی , استراتژی دستگاه لیزر کلاه سپید را با هم مرور خواهیم کرد .
امیل چه گونه از تکنیک آسمان خراش برای به دست آوردن ۴۱۹۹۲ بازدید از صفحه های &# ایران روتک ) , رتبه اول دستگاه لیزر در نتایج موتورهای جستجو و درآمد ماهیانه ۱۰۰ هزار دلاری استفاده کرد؟


محتوای تکنیک Skyscraper امیل در ماه آوریل آغاز به کار کرد . وی امیدوار بود با استفاده از این روش بتواند صفحه ها دستگاه لیزر وب سایت خویش را به درجه نخستین موتورهای جستجوگری دستگاه لیزر همچون گوگل بیاورد . او پُست خویش را از روش نشانی اینترنتی برای مشترکین خود ارسال کرد . همین امر سبب ساز شد ۴۱۹۹۲ بازدید از برگه به دست آورد :

همینطور پُست او ۶۴۵ توشه در شبکه‌های‌اجتماعی به اشتراک گذاشته شد :

توییت های بخش اعظمی از سوی هزاران فالوور به دست آمد :

دارای اهمیت خیس از همگی این مورد ها , دستیابی به بک لینک و پیوند های دستگاه لیزر کیفیت بالا بود :

و این ها صرفا جزو برد پُست Emil بود .
به اشتراک گذاری و بازدید از صفحه های موفقیت خوبی به شمار میایند البته آیا این رویکرد منفعت حاصل از سرمایه را در طولانی مقطع بر میگرداند؟

اگر‌چه پُست وب لاگ Emil هفت ماه قبل پخش شده شده است ولی کماکان ترافیک متعددی را به سایت دستگاه لیزر شان می کشاند که در نهایت منجر به فروش دستگاه لیزر محصول ها می‌شود . مسلما از خود می پرسید چطور؟ امیل اینکار را از طریق سئوی کلاه سفید انجام داد .

بک پیوند های جدیدی که او در‌این مدت ساخت کرده بود سبب افزایش رتبه سایت برای واژه مهم انتخابی “ wellness program ideas ” در نتایج گوگل شد .

دسته‌هادسته‌بندی نشده